Dnia 3 maja Kościół w Polsce obchodzi Uroczystość NMP Królowej Polski. W naszej wspólnocie tego dnia swoje imieniny obchodzi br. Marian Armuła.
Z tej okazji chcemy złożyć br. Marianowi najserdeczniejsze życzenia radości i pokoju oraz wielu łask Bożych w posłudze zakonowi, którą podejmuje każdego dnia. Niech przykłady życia świętych naszych założycieli nieustannie pobudzają do jeszcze wierniejszego zaangażowania się w życie według rad ewangelicznych zaś Niepokalana Dziewica Królowa Polski niech wyjedna Mu łaskę świętości.

Niech NMP Królowa Polski, którą br. Marian obrał za swoją patronkę wyprasza mu obfite łaski




