27. niedziela zwykła

1. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 16.30.

2. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić Dzień Papieski. Przed kościołami w całej Polsce ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia na naukę dla uzdolnionej, a ubogiej młodzieży.

3. Proszę, aby przestrzegać zasad segregowania odpadów na cmentarzu.  Proszę, aby wysypywać odpady do kontenerów znajdujących się na cmentarzu, a nie za płot czy ogrodzenie do sąsiada. Prawda jest taka, że zmarli i sam cmentarz odpadów nie wytwarza. Jedyne śmieci z cmentarza to liście. Reszta to wszystko to, co przynosimy na groby zmarłych, a więc wypalone znicze, wkłady, wieńce i kwiaty. Bądźmy odpowiedzialni za dobro wspólne naszej wspólnoty parafialnej.

4. Powoli zbliża się miesiąc listopad, w którym szczególnie modlimy się za naszych zmarłych. W naszej parafii proponujemy kilka form modlitwy, – wypominki listopadowe w dni powszednie o 17.30, niedzielę o 16.30, – Msza św. sprawowana na sposób gregoriański w dni powszednie o 18.00, niedziele o 17.00, – Wypominki całoroczne w każdą niedzielę o 11.45. Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kartki wypominkowe wystawione są w kruchcie kościoła.

5. Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii.

6. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udziela Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

W ostatnim czasie do Domu Ojca odeszli:

+ Halina Staszewska

+ Aleksander Pacek

+ Magdalena Barczyk

pogrzeb – wtorek

Msza św. pogrzebowa w kościele o 14.00

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym na wieki wieków, Amen. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie ! Panie Miłosierdzia świeć nad ich duszami !

Udostępnij ten post
Skip to content