XXX niedziela zwykła

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na WSD w Radomiu.

2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe:

– niedziela 16.30

– dni powszednie 17.30

3. Kandydatów, którzy chcą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w tym roku szkolnym prosimy o zgłaszanie się w zakrystii u o. Fabian po każdej mszy św. – dzisiaj i w najbliższą niedzielę.

4. Pragniemy, aby w naszej parafii odrodziła się na nowo Liturgiczna Służba Ołtarza, dlatego zachęcamy chłopców, którzy chcieliby służyć Panu Bogu jako ministranci o zgłaszanie się w tej sprawie do o. Fabian – nowego opiekuna ministrantów.

5. 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele 7.30; 9.00, 10.30 i 17.00. Procesja na cmentarz wyruszy z kościoła o 11.15, po której nastąpi Eucharystia na cmentarzu. Wspomnienie Wszystkich wiernych, Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00.

6. Zachęcamy drogich parafian do wspólnej modlitwy za zmarłych. Możemy to uczynić składając wypominki listopadowe, które będą sprawowane pół godziny przed Eucharystią, jak również do uczestnictwa we Mszy św. Gregoriańskiej odprawianej za naszych zmarłych przez cały miesiąc listopad o godz. 18.00, oraz do modlitwy w całorocznych wypominkach, sprawowanych w każdą niedzielę o 11.45. Kartki z wypominkami listopadowymi, całorocznymi oraz gregorianką można składać w zakrystii, kancelarii jak również 01.11. na cmentarzu. Pomagajmy naszym zmarłym.

7. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udzieli Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

W ostatnim czasie do Domu Ojca odeszli:

+ Stanisław Głowacz

+ Andrzej Zyngier

+ Zdzisław Markiewicz

Udostępnij ten post