XXV niedziela zwykła

1. Po raz szósty ze Starachowic wyruszy na Święty Krzyż w nocy z 16 na 17 października Ekstremalna Droga Krzyżowa. W roku poświęconym Janowi Pawłowi II w dniu kolejnej rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową chcemy dziękować za dar Jego Osoby. Wędrować możemy trzema trasami: 30 km, 38 km i 43 km; Ekstremalna Droga Krzyżowa kończy się mszą św. w sobotę 17 października na Świętym Krzyżu o godzinie 6.00. Dla chętnych organizowany jest powrót autokarami; deklaracje przejścia zgłaszamy do niedzieli
11 października; spotkanie organizacyjne w niedzielę 11 października o godzinie 19.00 w kościele MBNP (os. Południe); szczegółowe informacje na plakatach, stronie internetowej parafii www.parafia.starachowice.pl oraz na fanpage’u EDK Starachowice – Św. Krzyż.

2. Dzisiaj o godz. 14.00 na Górce Obrazikowej odbędzie się Msza św. sprawowana za wszystkich mieszkańców żyjących i zmarłych
z Węglowa i Wielkiej Wsi i całej naszej parafii. Dla chętnych, wyjście do kaplicy o godz. 13.00 po drodze będzie odmawiany różaniec.

3. W przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udzieli Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

Udostępnij ten post