I Niedziela Adwentu

1.  Rozpoczynamy czas Adwentu, a tym samym nowy rok liturgiczny. Msze święte roratnie z formularza o Najświętszej Maryi Pannie w dni powszednie o godz. 7.00, a przed Mszą św. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Roraty dla dzieci o godz. 18.00.

2.   W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek zmiana TR i odwiedziny chorych, a w I sobotę nabożeństwo po mszy porannej

3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

4.  W niedziele przez cały Adwent w kruchcie kościoła, a w dni powszednie w zakrystii oraz na furcie klasztornej będzie można zaopatrzyć się w świece wigilijne „Caritas” oraz opłatki.

5. Do najbliższej środy modlimy się za naszych zmarłych w wypominkach listopadowych – w dni powszednie o 17.30, a w niedzielę o 16.30.

6.  W każdą niedzielę na godz. 9.30 serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież na spotkania Podwórkowego Koła Różańcowego do Sali od ogrodów klasztornych naprzeciw kawiarni, a potem na mszę św. o godz. 10.30.

7. W dniu 5 grudnia, w poniedziałek zapraszamy na godz. 10.00 do sali św. Stanisława Kostki członków, przyjaciół i sympatyków Radia Maryja i Telewizji Trwam.

8. W Najbliższą sobotę 3 grudnia o godz. 14.30 spotkanie ministrantów w Sali św. Stanisława Kostki.

9. W czwartek 8 grudnia o godz. 18.00, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Po Mszy św. w kościele, spotkanie z rodzicami.

10. Gość niedzielny do nabycia w zakrystii.

11. Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udziela Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia

W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli:

+ Alicja Drenkowska

+ Ryszard Miernik

Udostępnij ten post
Skip to content