XXVI niedziela zwykła

1. Ze Starachowic wyruszy na Święty Krzyż w nocy z 16 na 17 października Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wędrować możemy trzema trasami: 30 km, 38 km i 43 km; Ekstremalna Droga Krzyżowa kończy się mszą św. w sobotę 17 października na Świętym Krzyżu o godzinie 6.00. Dla chętnych organizowany jest powrót autokarami; deklaracje przejścia zgłaszamy do niedzieli 11 października; spotkanie organizacyjne w niedzielę 11 października o godzinie 19.00 w kościele MBNP (os. Południe).

2. Jutro o godzinie 12.00 przy kaplicy św. Jacka na Sinej Wodzie odbędzie się Msza św. sprawowana za poległych bohaterów naszej Ojczyzny.

3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy na okolicznościowe nabożeństwa sprawowane w tych dniach.

5. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Rataje 17.30/ Marcinków 16.30.

6. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udzieli Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

W ostatnim czasie do Domu Ojca odeszli

+ Mateusz Rudzki

+ Stefania Jarocka

Udostępnij ten post