Dokładnie rok temu uruchomiliśmy nową wersję strony internetowej opactwa cysterskiego w Wąchocku! Od tego czasu nasz klasztor można odwiedzać także wirtualnie. Dzięki Internetowi chcemy być w Państwa domach i na sposób najbardziej odpowiedni do czasów, dzielić się swoim doświadczeniem Boga i naszym monastycznym sposobem życia. 

Obecna wersja strony ruszyła w piątek, 6 sierpnia 2010 r. W święto Przemienienia Pańskiego.

Prezentujemy garść informacji: www.wachock.cystersi.pl w minionym roku to ponad 24 tys. odwiedzin, 13 191 użytkowników oraz
124 841 odsłon. Oprócz mieszkańców naszego kraju odwiedzili nas goście z 47 krajów świata, najwięcej ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Anglii i Czech. 3 minuty i 44 sekundy to średni czas spędzony na naszej witrynie. Największą popularnością cieszyły się newsy, po nich najwyższa oglądalność przypadła na galerię oraz informacje dotyczące zwiedzania opactwa. W minionym roku, oprócz stałych, ciągle rozbudowywanych działów, na stronie głównej pojawiło się ponad 70 artykułów. Systematycznie dodawane są nowe galerię i multimedia.

Strona ma swoich stałych Współpracowników. Pierwsza rocznica funkcjonowania to dobry czas, by im podziękować. W pierwszym rzędzie słowa wdzięczności kierujemy pod adresem firmy Imoli i jej właściciela, pana Radosława Móla, przez którego strona została zaprojektowana i który zapewnia jej sprawne działanie. Firmę cechuje profesjonalizm w każdym działaniu – gorąco polecamy!

Do stałych współpracowników należą także: Michał Piętak (zdjęcia), Tomasz Szczykutowicz (filmy) oraz serwisy internetowe: wachock.pl i wachock.info. Z serca dziękujemy za życzliwość! I polecamy się na przyszłość!

Czy przyjmujemy życzenia urodzinowe? Tak! Możesz to zrobić pisząc na adres cistercium@wp.pl

Chcesz nam pomóc w tworzeniu serwisu? Czekamy na Twoją wiadomość.

Aby Bóg we wszystkim był uwielbiony!

 
Strona główna   Cystersi   Opactwo   Parafia   Patriotyzm   Galeria   Polecane   Kontakt Projekt i wykonanie www.imoli.pl