Spotkanie przy świątecznym stole
W Niedzielę Zmartwychwstania cystersi po mszy św. rezurekcyjnej gościli na wielkanocnym śniadaniu u siebie księży z sąsiednich parafii z Węgorzyna ks. proboszcza Karola Wójciaka z ks. wikariuszem, a z Runowa Pomorskiego ks. proboszcza Roberta Żołnierzów, jak również na świątecznym obiedzie. Nich Bóg będzie uwielbiony.

Czytaj więcej...
Kapłańskie spotkanie
W Wielka Sobotę odbyło się spotkanie księży w Winnikach z całego dekanatu Łobez pod przewodnictwem ks. dziekana Józefa Cyrulika który złożył wszystkim życzenia, podzielił się święconym jajkiem i przekazał księżom do poszczególnych parafii oleje chorych i do chrztu. Spotkanie przebiegało w miłej kapłańskiej atmosferze.

Czytaj więcej...
Goście z Domowego Kościoła ze Stargardu
W tym tygodniu Wspólnota – Kościół Domowy- ze Stargardu od 30 marca do 2 kwietnia 2017 r. przeżywali rekolekcje w naszym klasztorze w Winnikach prowadzonych przez ks. Michała

Czytaj więcej...
Dzień skupienia wspólnoty Eguipes Notre Damme
W dniach 24-25 marzec gościliśmy w Winnikach wspólnotę - Eguipes Notre Damme- z ks. Krzysztofem Bartoszewskim, która przeżywała dzień skupienia podczas którego kilka osób zostało uroczyście przyjęta do tej wspólnoty. Niech Bóg będzie uwielbiony!

Czytaj więcej...
W Winnikach miały miejsce rekolekcje bractwa św. Józefa
Kolejny już raz klasztor w Winnikach gościł u siebie Bractwo św. Józefa ze Stargardu na rekolekcjach ze swoim opiekunem ks. proboszczem Adamem Staszczakiem. Cieszymy się, że coraz więcej różnych grup przyjeżdża do nas. Bogu dzięki.

Czytaj więcej...
Biblioteka w Winnikach
W styczniu 2017 roku udało nam się otworzyć bibliotekę klasztorna w Winnikach. W skład kolekcji wchodzą; Filozofia, Psychologia, Teologia, Historia, Języki obce, Albumy, Przewodniki, Śpiewniki itp.

Czytaj więcej...
"Cysterska Jesień" w Winnikach
W sobotę 8 października 2016 r. zapraszamy do Winnik, gdzie mieści się filia naszego Opactwa na I festyn rękodzieła "Cysterska Jesień".
Czytaj więcej...

[1] [2]
 
Strona główna   Cystersi   Opactwo   Parafia   Patriotyzm   Galeria   Polecane   Kontakt Projekt i wykonanie www.imoli.pl