Rekolekcje dla Neokatechumenatu

W dniach 9 -12.11.2017 r. w klasztorze w Winnikach miały miejsce rekolekcje wspólnoty Neokatechumenatu ze Stargardu. Prowadził je Ojciec duchowny Seminarium Duchownego ze Szczecina ks. Janusz.


Czytaj więcej...
IV Dzień skupienia dla Bractwa św. Józefa
W dniach 22 – 24 września 2017 r. miał miejsce w klasztorze w Winnikach dzień skupienia dla Bractwa św. Józefa. Konferencje dla zgromadzonych prowadził ks. Adam Staszczak, na których poruszał tematy dotyczące życia duchowego. 
Czytaj więcej...
Cysterska Ozimina w Winnikach
 Dnia 2 września 2017 r. w Winnikach miała miejsce ''Cysterska ozimina''. Sercem wydarzenia była Eucharystia, sprawowana na leśnej polanie, a popołudniu przybyli goście mogli wziąć udział w jarmarku rękodzieła. Pomimo kapryśnej pogody dopisała frekwencja – na Mszy św. zgromadziło się prawie sto osób.
Czytaj więcej...
Warsztaty pisania ikon - zakończone!!!
W dniach od 14 do 19 sierpnia w winnickim klasztorze odbyła się III edycja warsztatów ikonograficznych. Grupa chętnych przybyła do Winnik, aby pod kierunkiem i bacznym okiem pani Julity Jaśkiewicz-Macek podjąć się nauki pisania ikon.
 

Czytaj więcej...
"Cysterska Ozimina" w Winnikach
W sobotę 2 września 2017 r. zapraszamy do Winnik, gdzie mieści się filia naszego Opactwa na II festyn rękodzieła "Cysterska Ozimina".

Czytaj więcej...
KURS PISANIA IKON 2017
W sierpniu od 14-19 2017 r. w naszym klasztorze zostanie przeprowadzony kurs pisania ikon. Warsztaty poprowadzi Julita Jaśkiewicz-Macek autorka ikon w kaplicy i na dróżkach różańcowych w parku klasztornym w Winnikach.

Czytaj więcej...
Pobyt młodzieży z Brennej
W dniach od 16.07 do 23.07 2017 r. w ramach wymiany młodzieży, w klasztorze w Winnikach przebywała grupa młodzieży z Brennej (koło Cieszyna) z dwójką swoich opiekunów. 
Czytaj więcej...

[1] [2] [3] [4]
 
Strona główna   Cystersi   Opactwo   Parafia   Patriotyzm   Galeria   Polecane   Kontakt Projekt i wykonanie www.imoli.pl