Niedziela Palmowa

Ogłoszenia parafialneNiedziela Palmowa

1. Kolejną niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy w nadzwyczajnej sytuacji zagrożenia, związanej z panującym stanem epidemii i wprowadzonymi zarządzeniami. Zgodnie z nimi podejmujemy niezbędne środki bezpieczeństwa
i dołączamy do apelu władz państwowych i kościelnych o ich przestrzeganie. Dotyczy to przede wszystkim ograniczenia ilości osób, które mogą jednorazowo uczestniczyć we Mszy św. lub nabożeństwie do 5. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości zarówno w ławkach jak  i w kolejce do spowiedzi oraz podczas przystępowania do Komunii Świętej. 

2. Informujemy, że poza nabożeństwami nasz kościół będzie otwarty na indywidualną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

3. Ze względu na ograniczenie ilości osób mogących uczestniczyć
w nabożeństwach informujemy, że Msza Święta Wieczerzy Pańskiej
o godz. 18.00 – Wielki Czwartek, Droga Krzyżowa godz. o 9.00, Liturgia Męki Pańskiej o godz. 15.00 – Wielki Piątek, Wigilia Paschalna o 22.00, odbędą się przy zamkniętym kościele
, natomiast wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w naszą modlitwę dzięki transmisji FB.

4. Zachęcamy do korzystania z możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu:

Wielki Czwartek 18.00 – 22.00

Wielki Piątek/Wielka Sobota 17.00 – 7.00. Wznowienie Adoracji 12.00 – 21.00.

Z piątku na sobotę ( całą noc) nasi ojcowie będą pełnić dyżur w konfesjonale.   

5. W tym roku nie organizujemy tradycyjnego święcenia pokarmów. Zamiast tego proponujemy obrzęd błogosławienia posiłku w domu przed śniadaniem wielkanocnym.

6. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udzieli Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

Udostępnij ten post