Majowa Msza Św. na sposób gregoriański za naszych dobrodziejów

Stało się wieloletnią tradycją, że w naszym opactwie codziennie w maju jest odprawiana Msza Św. na sposób gregoriański, za naszych przewielebnych dobrodziejów, zarówno tych żywych, jak i tych, którzy odeszli do domu Ojca.

Nie inaczej będzie i w tym – 2020 r. – gdy podczas Mszy Św. o 18.00, kapłani będą wznosili swoją modlitwę w intencji wszystkich tych, których Opatrzność Boża zetknęła z naszą wspólnotą. Czynimy to pod samym cudownym obrazem Matki Bożej Miłosiernej – Pani Gór Świętokrzyskich – gdyż ów wiosenny miesiąc, jakim jest maj, szczególnie kieruje nasze myśli ku Opiekunce naszego wąchockiego opactwa.

Jeżeli ktoś z Państwa pragnąłby, aby i jego imię zostało włączone do tej modlitwy, prosimy o przesłanie swoich intencji i adresu (abyśmy mogli odpisać):

A) przez pocztę elektroniczną: fr.fabian.ocist@gmail.com

lub

B) przez wiadomość prywatną na stronie naszego opactwa na facebook.

Pragniemy podziękować również za wszelką pamięć o naszym zakonie naszym dobrodziejom, wdzięczni za okazaną hojność i szczodrobliwość. Zapewniamy o nieustannej modlitwie, według słów św. Pawła:

Przeto i ja, usłyszawszy o waszej wierze w Pana Jezusa i o miłości względem wszystkich świętych, nie zaprzestaję dziękczynienia, wspominając was w moich modlitwach.

(Ef 1, 15- 16)

Nasz numer konta:

ING Bank Śląski Starachowice

42 1050 1432 1000 0005 0015 5569

Udostępnij ten post