Boże Narodzenie

Ogłoszenia parafialne
Uroczystość Bożego Narodzenia

  1. Dziś narodził się nam Zbawiciel. Przyszedł na świat, po to, aby przywrócić naszą więź z Bogiem. Pełni wiary i radości świętujemy czas Bożego Narodzenia. Niech te święta dla wszystkich drogich parafian i gości będą pełne Bożego błogosławieństwa, które przynosi ze sobą Syn Boży w nasze rodziny i serca każdego z nas. Niech betlejemskie światło rozświetla nasza codzienność i wypełnia nasze dni radością i pokojem. Z życzeniami Ojcowie i Bracia Cystersi.
  2. Pragniemy podziękować z całego serca, wszystkim, którzy włożyli wiele swojego serca oraz pracy w to, by pięknie przeżyć te święta. Państwu Sabatowskim za dar choinek do naszej świątyni, p. Annie Mazurkiewicz za dekorację ołtarzy i prezbiterium, na ręce br. Filipa składam podziękowanie naszym braciom i klerykom za wszelką pomoc podczas przygotowań kościoła. Wszystkim zaangażowanym w liturgię, p. Annie Sitkowskiej – organistce i chórowi parafialnemu za śpiew podczas Eucharystii.
  3. Jak co roku Ojcowie udadzą się z wizytą duszpasterską do rodzin naszej wspólnoty parafialnej. Wodę święconą można nabyć z kościoła lub z furty klasztornej. Plan kolędy na najbliższe dni:
    28.12.2019 Wielka Wieś
    30.12.2019 Rataje
    31.12. 2019 Radomska, Kręta, Smugowa, Słoneczna
  4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia, niech Bóg udzieli wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.
Udostępnij ten post