23. niedziela zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z Afgańczykami. Módlmy się o pokój na świecie. Przed kościołem ofiara do puszek na Caritas, środki finansowe zostaną przekazane potrzebującym w Afganistanie.

2. W dniu dzisiejszym na Węglowie obok Krzyża o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza św.

3. W środę obchodzić będziemy święto Narodzenia NMP, w tradycji ludowej zwane świętem Matki Bożej Siewnej. Błogosławieństwo ziarna siewnego na Mszy św. o 7.00, 9.00, 18.00.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00, spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam w Sali św. Stanisława Kostki z o. Fabianem

5. 12 września ( przyszła niedziela) w lesie na Węglowie na Obrazikowej Górce o godz. 14.00, będzie celebrowana Msza św. w intencji Ojczyzny. Wyjście procesyjne z Węglowa o godz. 13.00.W przyszłą niedzielę taca na Ziemię Świętą.

6. Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii, a w nim ciekawe artykuły min, Depresja – choroba, z której można wyjść. Zachęcamy także do nabycia Gościa EXTRA, który jest poświęcony nowym błogosławionym Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Róży Czackiej.

7. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg udzieli Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia

W ostatnim czasie do Domu Ojca odeszli:

+ Jan Rymarczyk

+ Janusz Gacek – pogrzeb – poniedziałek – 15.30

Udostępnij ten post