16. niedziela zwykła

1. We wtorek po Mszy św. wieczornej Litania do św. Józefa.

2. Burmistrz Miasta i Gminy Wąchock serdecznie zachęca wszystkich mieszkańców Gminy Wąchock, by zdecydowali się przyjąć szczepionkę przeciw Koronawirusowi. Osoby chcące skorzystać z transportu do punktu szczepień mogą się zgłosić (po uprzednim ustaleniu terminu szczepienia) pod nr telefonu Urzędu Miasta i Gminy w Wąchocku 41/2736130 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

3. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Jerychu Rodzin. Intencja Mszy św., która została zamówiona na 24 lipca na godzinę 7.30, zostanie odprawiona o godzinie 10.30.

4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy. Będą rozdawane okolicznościowe breloczki i będzie można złożyć ofiarę na misje św.

4. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia. Jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych naszą modlitwą oraz ofiarą. Dziś po Mszy św. odbędzie się przed kościołem zbiórka ofiar, które zostaną przekazane Caritas. Wszystkim wiernym udzielam pasterskiego błogosławieństwa. Podpisał + Stanisław Gądecki

5. Gość Niedzielny do nabycia w zakrystii.

6. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg udzieli Wam swego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia.

W ostatnim czasie do domu Ojca odeszli:

+ Krzysztof Orłowski

+ Janina Ewa Brożek

+ Paweł Andrzej Rutkowski

+ Barbara Zawór

Udostępnij ten post